Informácie o nás

Sme organizačná zložka Slovenského zväzu záhradkárov, fungujeme ako samostatné občianske združenie pod názvom Slovenský zväz záhradkárov, Okresný výbor Zvolen. Zastrešujeme viac ako 2400 členov záhradkárskej obce z okresov Zvolen a Detva. Záhradkári, alebo tzv. priatelia záhradkárov sa združujú v jednotlivých "Základných organizáciách", ktorých je 53.

 

 

História projektu

Tieto stránky sme sa rozhodli vytvoriť z dôvodu, že súčasná informačná doba napreduje rýchlo dopredu a aj my by sme radi udržať krok s ostatnými.

Pozor ! Radi by sme aj týmto projektom mnohých "neprajníkov" vyviedli z omylu že záhradkári sú len "spolok ošomraných dôchodcov" ako si to väčšina nezainteresovaných myslí.

Preto skutočne veľmi radi privítame Vaše pozitívne ako aj negatívne pripomienky. Budeme sa snažiť držať krok s dobou, pokiaľ to bude možné. Vaše rady a pripomienky nám pomôžu ku skvalitneniu tohto webu. Veríme že každý z Vás si tu niečo svoje nájde a stane sa pravidelným návštevníkom týchto stránok.

Naši užívatelia

Našimi užívateľmi sú všetci tí, ktorí sa zaujímajú o pestovanie ako aj ochranu rastlín, plodín a kvetov. Na našich stránkach sa budeme snažiť informovať o záhradkárskej problematike, ale aj dávať užitočné rady pre našich priaznivcov. V čo najkratšom čase sa budeme snažiť odpovedať aj na Vaše otázky a podnety. Veríme, že si na návštevu týchto stránok určite zvyknete.

Kontakt

Slovenský zväz záhradkárov, OV Zvolen Slovenský zväz záhradkárov, Okresný výbor Zvolen, Kozačeka 11, 960 01 Zvolen Telefón: od 08:00 do 20:00 - 0911 959 966

Stránkové hodiny: po celý rok: utorok od 15:00 do 17:00 hod. v Dome služieb na 3. poschodí
ovszzzvolen@gmail.com